Ozonicon® emulgél

Představujeme vám inovativní produkt nové generace. Výjimečnost Ozoniconu® nespočívá v tom, že dokáže jen zmírňovat bolest kloubů a svalů tak jako produkty, které tu byly doteď. On jde ještě dál…

 

RYCHLÁ ÚLEVA OD BOLESTI

Ozonicon® aktivně pomáhá při samotné léčbě bolesti, přímo na postiženém místě. Přináší úlevu při akutních a chronických bolestech způsobených úrazem, opotřebováním, či zánětem. Rovněž dokáže pomoci při léčbě bolesti způsobené osteoporózou či revmatismem. Molekuly účinných látek jsou natolik malé, že pomocí biotechnologie dokáží lehce proniknout přímo do centra bolesti a pomoci při jejím léčení.

BLAHODÁRNY OZÓN

Věděli jste o tom, že v medicíně je ozón uznávaným plynem pro své léčivé účinky? Pomáhá přenášet účinné látky, které napomáhají regenerovat klouby, opotřebované tkáně, urychluje proces hojení, ovlivňuje metabolismus buněk, zpevňuje cévní stěny a kromě jiného působí i dezinfekčně. Až doteď však jeho účinek byl využívaný výhradně prostřednictvím ozónové terapie ve zdravotnických zařízeních. Ozón je totiž natolik prchavý plyn, že jeho účinky se nedařilo efektivně uchovat pro pozdější použití. Nám se však podařilo takřka nemožné. Podařilo se nám stabilizovat ozón v pevné látce ve složce Ozolipoil®. Jde o sloučeninu kyseliny olejové s kyselinou alfa lipoovou, obohacenou o vitamín E acetát. Díky Ozoniconu® je tak podpůrná léčba ozónem

S ÚSPĚCHĚM DO CÍLE

Ozonicon® byl navržený s ohledem na potřeby lidí, kteří žijí aktivně. Dokáže výrazně pomáhat při zmírňování bolesti způsobené sportovní aktivitou, případně každodenními činnostmi, spojenými s opakovaným namáháním svalových partií. Jestliže pracujete v zahradě, jezdíte na kole, chodíte s přáteli běhat, věnujete se horolezectví nebo jen čas od času dáte po práci pár smečí na tenise, Ozonicon® vám vždy pomůže zregenerovat vaše svalstvo a bolavé klouby. Rovněž dokáže pomoci při léčbě bolesti způsobené osteoporózou či revmatismem.

Složení produktu

Ozolipoil® je stabilizovaný ozón v kyselině olejové, alfa-lipoové a acetátu Vitamínu E. Dokáže výrazně působit na bolest a zánět.

Ribes nigrumRybíz černý její listové výtažky obsahují látky s účinky proti zánětu a křečím. Využívají se mimo jiné při revmatismu, bolesti kloubů a dně. Zbavují tělo přebytečné kyseliny močové a šťavelové.

Arnica MontanaArnika Horská je květový extrakt. Využití bylinky je známé už od 12. století. Působí dezinfekčně, protizánětlivě, hojí a dokáže uvolňovat křeče.

Harpagophytum procumbensČertův dráp je kořenový výtažek z rostliny Harpagophytum. Obsahuje látky „harpaga“, které mají protizánětlivé účinky při kloubním revmatismu.

Glukozamín a Chondroitín sulfát jsou stavebními prvky pro vznik nové tkáně. Preventivně působí proti opotřebení kloubní chrupavky.